Navigation2013

2013 İlkbahar Yazında Neler Moda Olacak, yeni trendler değişiklikler renkler neler. Smokin ceket, blazer ceket, küçük siyah beyaz elbise, delikli kumaşlar, dantelliler, dikdörtgen ve peplum kesim, loafers ve oxford babaetler, kloş ve kalem etek, platform ve dolgu topuk, deri pantalon, skiny jean, naturel renkler, renk blokları, dar ve klasik kesim pantalonlar moda olacak, moda oteriteleri bu yönde koloksiyonlar hazıryorlıyor. ..

Devamı

2013 yılı moda açısından birçok yeniliğe sahne oluyor, birbirinden şık günlük kıyafetler kalite ve estetiği birleştirerek kıskandıran bir güzelliğe kavuşmanıza yardım ediyor. İster yazın ister kışın artık pek bir farkı olmadan her mevsim moda koleksiyonlarında yerini alan kısa şort modelleri opak çoraplarla giyildiği zaman her mevsimin en güzel parçası olmayı başarıyor. 2013 Mini Şort Modellerini merak ediyorsanız ve sizde bir şort tutkunu iseniz sizin için hazırladığımız bu koleksiyo..

Devamı

Her yıl yeni ve farklı beklentileri sürdüren moda severler, bazen geçmiş yıllarla aynı çizgilerle karşılaşıp hayal kırıklığına uğruyor. Bazense beklentilerin üst seviyede karşılandığı farklı bir sezon geçirme fırsatı buluyorlar. 2013 için ince merserizeler, ceketler, t-shirtler ve daha fazlası. Hepsi 2013 ilkbahar modasında renkli giyinmeyi sevenleri bekliyor. Hem canlı hem daha ince hem de oldukça modern görünümleri ile kışın soğuk ve sert havasından kurtarır bizi. İncecik ceketl..

Devamı

Kırmızı, pembe, turuncu, yeşil, sarı ve mavi gibi bir çok trend rengin kullanıldığı harika bir ilkbahar sezonu hepimizi bekliyor. Hem şık hem de uçuş uçuş muhteşem modellerin yer aldığı harika bir sezon var önümüzde. 2013 İlkbahar Renk Trendleri arasında diz altında ancak tül ya da şifon elbiseler hep ön planda. Ve desenleri düz ama bir o kadar da renkli elbise modelleri sizleri bekliyor. Şimdiden araştırma yaparak 2-3 ay sonrasına hazırlanmak isteyenler için oldukça başarılı elbise m..

Devamı

Bershka 2013 İlkbahar Yaz Paris New York Tokyo Milano Londra Moda Haftası Koleksiyonu Kreasyonu Kataloğu Defilesi Tanıtımı Reklamı  Videosu ..

Devamı

Jimmy Choo 2013 İlkbahar Yaz Defilesi
Jimmy Choo 2013 İlkbahar Yaz Paris New York Tokyo Milano Londra Moda Haftası Koleksiyonu Kreasyonu Kataloğu Defilesi Tanıtımı Reklamı  Videosu ..

Devamı

Saint Laurent  2013 İlkbahar Yaz Defilesi
Saint Laurent 2013 İlkbahar Yaz Paris New York Tokyo Milano Londra Moda Haftası Koleksiyonu Kreasyonu Kataloğu Defilesi Tanıtımı Reklamı  Videosu ..

Devamı

Valentino 2013 İlkbahar Yaz Defilesi
Valentino 2013 İlkbahar Yaz Paris New York Tokyo Milano Londra Moda Haftası Koleksiyonu Kreasyonu Kataloğu Defilesi Tanıtımı Reklamı  Videosu ..

Devamı

  Pierre Balmain 2013 İlkbahar Yaz Paris New York Tokyo Milano Londra Moda Haftası Koleksiyonu Kreasyonu Kataloğu Defilesi Tanıtımı Reklamı  Videosu ..

Devamı

İlkbahar Yaz Sonbahar Kış Modası 2015 2016