NavigationMarkalar

Tankini ,Aşağıda gördüğünüz gibi mayo ve bikini karışımı bir giysi. Bikini gibi 2 parça , mayo gibi göbeği kapatıyor  Yani göbek kısmının görünmesinden rahatsız olan bayanlara birebir. Ülkemizde daha pek yayılmadı ancak; Bu nedenle giyenler şimdilik acayip bakışlara maruz kalmayacak. Tek parça mayo giymeyi sevmeyenler için çok güzel bir seçim olacağa benziyor. ..

Devamı

Yaza girerken heyecanla deniz mevsimini bekleyen bayanlar bir taraf dan da bu sene giyecekleri vücutlarına yakışacak mayo bikini modellerini merakla bekliyor ve şimdiden arayışa başladılar bile. Bizde ünlü Zeki Triko firmasının hazırladığı 2009 yılı Mayo Bikini modellerini beğenize sunmak ve  sizler için tanıtmak tercihinize yardımcı olmak istedik. Amacımız Önemli olan size yakışan mayo ya da bikiniyi tercih etmenize yardımcı olmaktır. ..

Devamı

Network 2009 Koleksiyonunda kusursuz bir koleksiyon sergiledi. İş kadınlarına hitap eden koleksiyonu 10 üzerinden tam puanı almayı hak etti desek yalan söylemiş olmayız. Etkileyici çizgiler nominal dokunuşlarla adeta büyüleyici bir koleksiyona imza atmış ..

Devamı

İlkbahar Yaz Sonbahar Kış Modası 2015 2016