NavigationPratik Bilgiler

Merak Edilen Uluslararası Moda Kelimeleri Anlamları ve Moda Terimleri Sözlüğü    A-B-C ALAMODE(alamod)= Moda olan, ilgi çeken, çok tutulan BALLERİNE(balerin)= Bale ayakkabısını andıran, düz tabanlı kadın ayakkabısı BİKİNİ(bikini)= İki parçalı mayo BLAZER(bleyzır)= Tek renkli klasik ceket. Kravaze çift sıra düşmeli ya da tek sıra düğmeli olabilir. BLOUSE(Bluz)= Kadın gömleği BROCARD(brokar)= Sırma ve gümüş işlemeli bir tür ipekli kumaş CAMİSOLE(kam..

Devamı

  2009 İlkbahar Yaz Sezonuna Dolabınızdaki Giysilerle Uyum Sağlayın Yeni sezona dolabınızdaki giysilerle uyum sağlayın! Yıllar önce aldığınız ve dolabınızın derinliklerinde duran marka kıyafet birikiminizin içine dalıp, derinlerde bir yerlerde kaybolmuş eski cevherleri yeniden keşfetmeye hazır mısınız? 1353   Birazcık yaratıcı stille onları giyilebilir hale getirebileceğinizden eminiz. Kendinize yepyeni bir moda mabedi yaratmak için tüm eski kıyafetleri gömülü oldukl..

Devamı

Vücut Tipinize Göre Bikinini Seçimi Nasıl Olmalı Nelere Dikkat Edilmelidir    Bikini veya mayo alırken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Bu ayrıntılara dikkat edilerek alınan bikini ve mayolar sizi olduğunuzdan çok daha güzel ve seksi gösterecektir. Kimi zaman yanlış seçimlerden doğacak olumsuz sonuçlar hem sizin o güzelliğinizi gölgede bırakır hem de kendinizi kötü hissetmenizi sağlar. Eğer sizde bir yıl beklediğiniz tatilinizin burnunuzdan gelmemesi için bu ..

Devamı

2009 Bahar Yaz Sezonu Şortlar Şapkalar Elbiseler Kemerler Gözlükler ve Çantalar Nasıl Olacak   Biz daha kış modasını görmeden, New York ve Londra Moda Haftaları’nda 2009 İlkbahar/Yaz kreasyonları podyuma çıktı   Bu yaz trend olan birçok kıyafet ve aksesuar, önümüzdeki yıl yine karşımıza çıkacak. Elbiseler, şortlar, ince kemerler, büyük gözlükler, dev çantalar ve şapkalar... Yani siz siz olun bu sezon giydiğiniz hiçbir şeyi atmayın. Çünkü gelecek yıl hemen hemen her ş..

Devamı

İlkbahar Yaz Sonbahar Kış Modası 2015 2016