NavigationGelinlik Pratik Bilgiler

  Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir Yaka ve Bel Tiplerine Göre Hangi Gelinlik Modelleri Tercih Edilmelidir Yaka Çeşitlerine Göre Gelinlik Modelleri Tercihleri Sıfır Yaka (Jewel)   Küçük göğüslü bayanlara önerilir. Büyük göğüslü bayanlar bu modelden kaçınmalıdır. Yuvarlak Yaka (Scoop)   Birçok bayan için uygundur. Kare Yaka (Square)   Birçok bayan için uygundur.  V-Yaka (V-Neck)   Normal göğüsl..

Devamı

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir Vücut Yapılarına Göre Hangi Gelinlik Modelleri Tercih Edilmelidir   Tüm Gelinlik Modelleri 4 ana siluet'ten oluşur. * Kabarık Tüm katagoriler arasında en geleneksel olanıdır. Bedeninizi tam olarak sarar uzun etek den oluşur. En geleneksel ve resmi gelinlik modeli olan bu tip gelinlikler, korsesi ve eteğin tam boy olması ile belirginleşirler. İnce bir vücudunuz varsa veya kum saati tipli bir vücuda ve ince bir bele s..

Devamı

Gelinlik Alırken Seçerken Giyerken Bilmeniz Gereken Pratik Bilgiler Püf Noktaları   ** Gelinlik firmalarının bir çoğu gelinliğin teslim tarihini düğünden bir gün öncesine veriyor. Bir yanlışlıkta veya beğenilmeyen ayrıntıda düzeltme için zaman kalmıyor. Gelinliğinizi erken teslim almanız, bir yanlışlık durumunda düzeltme için zaman kazanacağınız anlamına gelir.işçiliğin pek iyi olamadığı gelinliklerde abartılı süsler çoktur, dikkatli olmakta yarar var. Bu tür uygunsuzluklarda mor..

Devamı

  Gelinlik Alırken Seçerken Bilinmesi Dikkat Edilmesi Gereken Pratik Bilgiler Bedeninize Uygun Gelinlik Seçimi; Düğününüzden en az 3 ay önce geliniğinize karar vermiş olmalısınız. Hatta düğününüz yaz aylarına denk geliyorsa, modaevlerinin ve gelinlik firmalarının bu aylarda yoğun olduklarını dikkate almak ve siparişinizi dört ay önceden vermek yerinde olur. Zevkine güvendiğiniz kişi veya kişilerle, en az 5-6 firmaya gidin ve görüşün. Yalnız ikiden fazla kişiyle bir gelinlik f..

Devamı

İlkbahar Yaz Sonbahar Kış Modası 2015 2016